Postel z masivu LAGO Dub

Postel z masivu LAGO Dub

Postel z masivu LAGO je designová moderní postel s typickými detaily v retro stylu. Nevšedně řešená konstrukce postele s atypově řešenou přední nohou a tvarovaným profilem hlavového čela tvoří dokonalý celek s nevšedním designem, který byl oceněn za progresivní design na mezinárodním veletrhu nábytku a interierového designu Mobitex 2016.

Designovou postel z masivu LAGO si můžete objednat v provedení masivní bukovou, nebo dubovou. Šíře masivu je 4 cm a konstrukci spojuje kování od Hettich. Povrchová úprava je 100% přírodní olejo-vosk od BIOFA, za příplatek můžete zvolit jeden z 18 barevných olejo-vosků. Postel LAGO má hlavové čelo vysoké 100 cm.

  • Výška hlavového čela 100 cm
  • Výška bočnice je 45 cm
  • Výška sedu je cca 53-58 cm (záleží na výšce matrace a lamelového roštu)

Spojení bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od značkového výrobce Hettich. Postel se skládá z bočnic, nožního čela a hlavového čela. Systém závěsného kování umožňuje snadnou montáž i demontáž.

Více informací naleznete na našem eshopu.

Kontakty

Volejte
383 136 000
(po-pá: 9-12 / 13-18 hod., so: 9-12 hod.)

Napište nám
info@postelia.cz

O nás

Postelia je Český výrobce ložnicového nábytku, specializujeme se na postele z masivu a zdravotní matrace.

V sortimentu Postelia naleznete nejen masivní postele, ale také lamelové rošty, komody, noční stolky, skříně, postele z úložným prostorem, jednolůžkové a rozkládací postele.

E-shop

spime.cz