Postelia – český výrobce postelí a zdravotních matrací

postel z masivu GitaPostelia je Český výrobce ložnicového nábytku, specializujeme se na postele z masivu a zdravotní matrace.

Přinášíme inovativní spojení zdravého spánku s vyjímečnou kvalitou použitých materiálů s extrémní životností studených, latexových a viscoelastických líných pěn s paměťovým efektem. Při výrobě používáme značkové pěny od Německých výrobců Carpenter a Eurofoam, které jsou vývojově na špičkové úrovni díky moderním technologiím a postupům při výrobě. Používáme pěny s objemovými hmotnostmi 40-85kg/m3, které zaručují vyjímečný komfort a spolehlivost.

Masivní postele vyrábíme ze všech dostupných Českých dřevin, při výrobě klademe důraz na kvalitu použitých materiálů. Odolnost konstrukce je zajištěna díky šířím masivů 4cm a 8cm. Kvalitu spojení zaručuje kování od Hettich s doživotní zárukou kvality.

Postelia znamená kvalita a díky přímému prodeji přes naší prodejní síť prodejen (Praha, Brno, Plzeň, Tábor ) a e-shopu www.spime.cz znamená Postelia i velmi výhodný nákup, který nenavyšují marže distributorů a prodejců.

V sortimentu Postelia naleznete nejen masivní postele, ale také lamelové rošty, komody, noční stolky, skříně, postele s úložným prostorem, jednolůžkové a rozkládací postele.

Novinky a články