Postel z masivu VARIO

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Postel z masivu VARIO má velmi nápaditou konstrukci hlavového čela s možností změny vzhledu. Přizpůsobte design hlavového části postele svým požadavkům a zvolte výměnný panel s přírodních materiálu dřevin, jako je exotické Zebrano nebo designová šachovnice z drásaného dubu. Nekonečné množství stylů prošití kombinujte s kůži nebo ekokůží s polstrovanou měkkou konstrukcí.

Síla použitého masivu je 4 a 8 cm. Postel lze objednat z listnatých tvrdých dřevin Buk, Olše, Dub, Bříza, Javor a Jasan. Postel VARIO je v přírodní barvě dřeva nebo si můžete vybrat z 18 odstínů moření. Výška hlavového čela postele je 100 cm a výška horní hrany bočnic i výška nožního čela je 45 cm. Sedací výška je 55–60 cm (dle výšky lamelového roštu a zdravotní matrace).

Spojení bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od značkového výrobce Hettich. Uprostřed dvoulůžka drží lamelové rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou. Manželská postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě pro umístění lamelového roštu. Systém závěsného kování postele umožňuje snadnou montáž i demontáž. Provedení na foto Moření Ořech + AU Lak.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, nočních stolků, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu