Postel z masivu SISI

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Postel z masivu SISI má zakulacené rohy a zaoblené hrany. Tato velmi oblíbená postel s jednoduchým tvarem je vyhledávaná pro svoji praktičnost a neokoukaný design.

Síla použitého masivu je 4 cm. Postel lze objednat z měkkých jehličnatých dřevin smrk a borovice, nebo z listnatých tvrdých dřevin buk, olše, dub, bříza, javor a jasan. Postel SISI je v přírodní barvě dřeva nebo si můžete vybrat z 18 odstínů moření. Výška hlavového čela postele je 90 cm, výška nožního čel je 47 cma a výška horní hrany bočnic je 45 cm. Sedací výška je 53-58 cm (dle výšky lamelového roštu a zdravotní matrace).

Spojení bočnice a čela je provedeno postelovým kováním od Hettich. U středu postele z masivu drží rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou latí pro dvoulůžko - manželské postele). Postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě. Systém závěsného kování umožňuje snadnou montáž i demontáž. Postel je opatřena přírodní povrchovou úpravou od Německého výrobce BIOFA - směs přírodních olejů a pryskyřic s vysokým obsahem včelího vosku, nebo lze zvolit Akryluretanový lak v transparentním provedení.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, nočních stolků, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu