Postel z masivu Rhodos

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Postel z masivu Rhodos je stejně jako řecký ostrov plná romantických detailů a členitosti, které do vaší ložnice vnesou kus Řecké pohody. Oproti Řecké ekonomice zde zaručuje stabilitu celomasivní konstrukce o síle masivu 4 cm. Postel Rhodos pro Vás vyrábíme z osmi druhů dřevin a širokého výběru barevných odstínů mořidel.

Postel Rhodos lze objednat z měkkých jehličnatých dřevin smrku a borovice, nebo z listnatých tvrdých dřevin: Buk, Dub, Dub Drásaný, Olše, Bříza, Javor, Jasan. Výška hlavového čela postele je 90 cm, výška nožního čela je 47 cm a výška horní hrany bočnic je 45 cm. Sedací výška je 55–60 cm (dle výšky lamelového roštu a zdravotní matrace).

Spojení bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od značkového výrobce Hettich. Uprostřed dvoulůžka drží lamelové rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou. Manželská postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě pro umístění lamelového roštu. Systém závěsného kování postele umožňuje snadnou montáž i demontáž. Provedení na foto Moření Ořech + AU Lak.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, nočních stolků, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu