Postel z masivu MARINA

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Postel z masivního buku MARINA zaplní celou Vaší ložnici díky stolkům spojeným s postelí, které tvoří celek. Kompletní set postele lze vyrobit z výplní hlavového čela z masivem, nebo koženkou či pravou kůží. Tuto postel jsme schopni vyrobit i z jiných dřevin, jako například Dub, Olše, Bříza, Javor, nebo Jasan. Povrchová úprava může být PU lak, nebo přírodní olejo-vosk značky BIOFA.

Síla použitého bukového masivu je 4 cm. Výška hlavového čela postele je 100 cm a výška horní hrany bočnic je 45 cm, sedací výška je 53-58 cm (dle výšky lamelového roštu a zdravotní matrace). Konstrukce postele je spojena kováním od Hettich s doživotní zárukou. Postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela, středové latě, odkládacích poliček a dvou nočních stolků.

Noční stolky jsou v provedení masiv a jejich rozměr je 60x40x45 cm nebo 50x40x45 cm, ale rozměr přizpůsobíme Vašemu požadavku. Provedení na foto Olej BIOFA Transparent přírodní odstín. Postel MARINA je ucelený komplet postele včetně nočních stolku, které jsou s postelí pevně spojeny. Závěsné kování od Hettich umožňuje snadnou montáž i demontáž.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu