Postel z masivu GENEVA

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Dvoulůžková postel Geneva získala svůj název po významném švýcarské městě, ve kterém sídlí mnoha mezinárodních organizací, stejně tak i tato postel má svoji důležitost v naší nabídce, elegantní postel s rovnými liniemi a masivní konstrukcí o siri masivu 4cm. Postel Geneva pro Vás vyrábíme z osmi druhů dřevin a širokého výběru barevných odstínů mořidel.

Postel Geneva lze objednat z měkkých jehličnatých dřevin Smrku a Borovice, nebo z listnatých tvrdých dřevin: Buk, Dub, Javor, Jasan, Olše a Bříza. Výška hlavového čela postele je 85 cm, Výška nožního čela je 47 cm a výška horní hrany bočnic je 45 cm. Sedací výška je 55–60 cm (dle výšky lamelového roštu a zdravotní matrace).

Spojení bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od značkového výrobce Hettich. Uprostřed nese lamelové rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou. Postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě. Systém závěsného kování umožňuje snadnou montáž i demontáž postele. Provedení na foto moření Tmavá Třešeň + AU Lak.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, nočních stolků, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu