Postel z masivu AMOR

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Postel z masivu AMOR je kombinací šíří masivů o síle 4 a 8 cm. Lomené hlavové čelo s plnou vyplní o výšce 100 cm tvoří velmi masivní vzhled této postele. Výrazný design řadí tuto postel mezi velmi oblíbené. Síla použitého masivu je 4 a 8 cm.

Postel lze objednat z měkkých jehličnatých dřevin smrk a borovice, nebo z listnatých tvrdých dřevin Buk, Olše, Dub, Bříza, Javor a Jasan. Postel AMOR je v přírodní barvě dřeva nebo si můžete vybrat z 18 odstínů moření. Výška hlavového čela postele je 100 cm a výška horní hrany bočnic je 45 cm. Výška nožního čela je 45,5 cm, sedací výška je 55–60 cm (dle výšky lamelového roštu a zdravotní matrace).

Spojení bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od značkového výrobce Hettich. Uprostřed dvoulůžka drží lamelové rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou. Manželská postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela a středové latě. Systém závěsného kování postele umožňuje snadnou montáž i demontáž. Provedení na foto Olej BIOFA Orange Braun.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, nočních stolků, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu