NOVINKY V SORTIMENTU 2017!

Datum: 11. 01. 2017

Ve stránce: Postelia – český výrobce postelí a zdravotních matrací

Postelia Vám představuje novinky v sortimentu dvoulůžkových postelí z masivu pro rok 2017.

postel-z-masivu-geona-buk

Novinka č. 1 je dvoulůžková postel z masivu GEONA buk s ohýbaným hlavovým čelem. Postel vyrábíme z kvalitního tvrdého českého buku o síle 4 cm. Spojení bočnice a čela je zajištěno kvalitním postelovým kováním od německé firmy Hettich. Postel je ošetřena povrchovou úpravou v 100% přírodním olejo-vosku od německého výrobce BIOFA. Lze si vybrat z více druhů barevného provedení oleje. Hlavové čelo postele má výšku 100 cm. Na obrázku je postel v provedení Olej BIOFA Grau.

https://www.spime.cz/postel-z-masivu-geona-buk

postel-z-masivu-brema-buk

Novinka č.2 je dvoulůžková postel z masivu BREMA buk s ohýbaným hlavovým čelem. Postel vyrábíme z kvalitního tvrdého českého buku o síle 4 cm. Spojení bočnice a čela je zajištěno kvalitním postelovým kováním od německé firmy Hettich. Postel je ošetřena povrchovou úpravou v 100% přírodním olejo-vosku od německého výrobce BIOFA. Lze si vybrat z více druhů barevného provedení oleje. Hlavové čelo postele má výšku 100 cm. Na obrázku je postel v provedení Olej BIOFA Orange Braun.

https://www.spime.cz/postel-z-masivu-brema-buk

postel-z-masivu-belna-buk

Novinka č.3 je dvoulůžková postel z masivu BELNA buk s ohýbaným hlavovým čelem. Postel vyrábíme z kvalitního tvrdého českého buku o síle 4 cm. Spojení bočnice a čela je zajištěno kvalitním postelovým kováním od německé firmy Hettich. Postel je ošetřena povrchovou úpravou v 100% přírodním olejo-vosku od německého výrobce BIOFA. Lze si vybrat z více druhů barevného provedení oleje. Hlavové čelo postele má výšku 100 cm. Na obrázku je postel v provedení Olej BIOFA Anthrazit.

https://www.spime.cz/postel-z-masivu-belna-buk

postel-z-masivu-ester-dub

Novinka č.4 je dvoulůžková postel z masivu ESTER dub s plným hlavovým čelem. Postel je vyrobena z kvalitního tvrdého českého dubu o síle 3,7 cm. Spojení bočnice a čela je zajištěno kvalitním postelovým kováním od německé firmy Hettich. Postel je ošetřena povrchovou úpravou v 100% přírodním olejo-vosku od německého výrobce BIOFA. Lze si vybrat z více druhů barevného provedení oleje. Hlavové čelo si lze vybrat ve výšce 85 cm nebo 100 cm.

https://www.spime.cz/postel-z-masivu-ester-dub

Všechny novinky najdete v našem eshopu: www.spime.cz

Mrkněte i na náš Facebook: https://www.facebook.com/spime.cz/

Mrkněte i na náš Instagram: https://www.instagram.com/spimecz/

Postelia - české postele ...přímo od výrobce.