Matrace ze studené pěny BONTE

Studená pěna

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Matrace ze studené pěny BONTE je sedmizónová matrace vyrobena z materiálu o vysoké objemové pěny 40-42 kg/m3 dle typu varianty. Matrace je rozdělena do sedmi anatomických zón odpovídajícím anatomii těla, toto zónování napomáhá lepší tvárnosti matrace. Matrace je vyráběna ve variantách SOFT (měkká), DUO – oboustranná, která má dvě různě tuhé strany a HARD (tuhá).

Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Potahy jsou od Německého výrobce Bodet&Horst a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je skvělý neprošitý potah Aloe Vera, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Silver Guard, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro.

Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů.

Studená pěna získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná. Nosnost matrace je do 160 kg. Výška jádra matrace 18 cm. Výška s potahem cca 19-20 cm.

Životnost matrace je cca 7-11 let.

Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

studena-hr-pena-spime-cz-autorske-foto.jpg

Studená pěna - získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.


Ukázat v e-shopu