Matrace VISCO KOMFORT DUO

Paměťová pěna

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Matrace VISCO KOMFORT DUO je sendvičová konstrukce tvořená spojením spodní vrstvy ze dvou různě tuhých studených pěn a 4,5 cm vysokou horní vrstvou z viskoelastické líné pěny s paměťovým efektem. Vrstvy jsou spojené vlnkou, bez použití lepidel. Díky různým tuhostem spodních studených pěn a technologii bez lepení lze přendat horní vrstvu líné pěny na měkčí, nebo tužší pěnu a proměnit tak celkovou tvrdost matrace. Matrace je vyráběna ve variantách SOFT, MEDIUM a HARD.

Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Potahy jsou od Německého výrobce Bodet&Horst a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Aloe Vera neprošitý bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Silver Guard neprošitý, Aloe Vera prošitý, Silver Guard prošitý, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro.

Popis matrace VISCO KOMFORT DUO

  • Výška jádra je 18 cm, celková výška matrace je 19 - 20 cm,
  • matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné,
  • použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů,
  • matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt (na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností),
  • životnost matrace je cca 7 - 10 let,
  • tuhost matrace je dle výběru varianty,
  • použité pěny 40, 42 a 50 kg/m3 s nosností do 120 kg.

Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.


Ukázat v e-shopu