Matrace VISCO KOMFORT

Paměťová pěna

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Matrace VISCO KOMFORT je sendvičová konstrukce tvořená z materiálu viscoelastická líná pěna a studená pěna. Linii matrace VISCO KOMFORT tvoří varianty SOFT, MEDIUM, HARD s různou tuhostí.

Sendvičové uložení zajišťuje vyšší pevnost matrace. Použitá unikátní líná pěna dokáže kopírovat tělo nejenom na základě hmotnosti člověka, ale reaguje i podle jeho tělesné teploty. Matrace májí antidekubitní účinky proti proleženinám a je vhodná i pro lidi upoutané na lůžko.

VISCO KOMFORT SOFT je tvořená kombinací 10 cm vysoké nosné části ze studené pěny o objemové hmotnosti 40 kg/m3 a 4 cm vrstvy viscoelastické paměťové pěny o objemové hmotnosti 45 kg/m3, která zde tvoří tvarovací část matrace.

VISCO KOMFORT MEDIUM je tvořená kombinací 10 cm vysoké nosné části ze studené pěny o objemové hmotnosti 40 kg/m3 a 4 cm vrstvy viscoelastické paměťové pěny o objemové hmotnosti 45 kg/m3, která zde tvoří tvarovací část matrace.

VISCO KOMFORT HARD je tvořená kombinací 10 cm vysoké nosné části ze studené pěny o objemové hmotnosti 42 kg/m3 a 4 cm vrstvy viscoelastické paměťové pěny o objemové hmotnosti 45 kg/m3, která zde tvoří tvarovací část matrace.

Popis matrace VISCO KOMFORT

  • Výška jádra je 14 cm, celková výška matrace je 15 - 16 cm,
  • matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné,
  • použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů,
  • matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt (na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností),
  • životnost matrace je cca 7 - 11 let,
  • tuhost matrace je dle výběru varianty,
  • použité pěny 40, 42 a 45 kg/m3 s nosností do 120 kg.

Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.


Ukázat v e-shopu