Matrace VISCO DE LUXE

Paměťová pěna

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Matrace VISCO DE LUXE je vysoce komfortní matrace tvořená v základní celkové výšce jádra 18 cm kombinací 11,5 cm vysoké nosné části ze studené pěny o objemové hmotnosti 50 kg/m3 (pěna od Německého výrobce EUROFOAM) a dvou vrstev různě tuhých viscoelastiských líných pěn o objemové hmotnosti 50 kg/m3. Celkem je horní vrstva vysoká 6,5 cm (3+3,5 cm) viscoelastické pěny tvoří tvarovací část matrace (Německá pěna od EUROFOAM), horní vrstva je komfortní a měkká, druhá vrstva je tvarovací a je tužší.

Linii matrace VISCO DE LUXE tvoří varianty SOFT, MEDIUM, HARD s různou tuhostí.

Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Potahy jsou od Belgického výrobce Monks a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Aloe Vera neprošitý bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Silver Guard neprošitý, Aloe Vera prošitý, Silver Guard prošitý, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro.

Popis matrace VISCO DE LUXE

  • Výška jádra je 18 cm nebo 20 cm, celková výška matrace je 19 - 20 cm, nebo 21-22 cm,
  • matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné,
  • použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů,
  • matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt (na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností),
  • životnost matrace je cca 11 - 14 let,
  • tuhost matrace je dle výběru varianty,
  • použité pěny 50 kg/m3 s nosností do 160 kg.

Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.


Ukázat v e-shopu