Matrace MULTIZONE 100% přírodní LATEX

Latexové

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


100% přírodní LATEX - nebo také kaučukové matrace vynikají vysokou tvárností a velmi dlouhou životností. Důležité je pod latexovou matraci použít kvalitní lamelový rošt s minimálně 28 pružnými lamelami, nelze použít na pevný podklad, matrace by ztratila svou tvárnost a nefungovala by správně.

100% přírodní latexová matrace Mayan green MULTIZONE SOFT, MEDIUM, HARD je vyrobená z kaučukového mléka získávaného z kmene kaučukovníku (Hevea Brasiliensis). Přírodní latex bez příměsí chemických látek se vyznačuje vynikající tvárností, komfortností a dlouhou životností.

100% přírodní LATEX

 

Latexová matrace MULTIZONE - SOFT, MEDIUM, HARD

Jádro matrace je tvořeno ze značkového 100% latexu o objemové hmotnosti 70 kg/m3 u varianty SOFT. Latex MONOZONE MEDIUM o objemové hmotnosti 80 kg/m3 a Latex MONOZONE HARD o objemové hmotnosti 90 kg/m3.

Výška jádra je 18 cm, celková výška matrace je 20 cm (podle zvoleného porahu).

Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá latexová pěna má certifikaci EuroLATEX, Oeko Tex třídy I. a LGA 100 institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů.

Potahy jsou od Německého výrobce Bodet & Horst a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je prošitý AloeVera, nebo si za příplatek můžete zvolit potah SilverGuard, nebo přírodní potah BioCotton nebo prošitý potah SilverGuard a AloeVera, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro.

Jádro matrace je tvořeno ze značkového latexu od Belgického výrobce ARTILAT, o objemové hmotnosti 70-90 kg/m3 s nosností od 120 do 160 kg a tuhostí 2-5 dle vybrané varianty. Výška jádra je 18 cm + potah 1-2 cm. Matrace je vhodná pouze pro lamelový rošt.

Výrobce/dovozce je Postelia s.r.o., vyrobeno v ČR.


Ukázat v e-shopu