Matrace EASY

Studená pěna

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Matrace EASY je vyrobena ze značkové studené pěny. Matrace je díky své konstrukci také vhodná především jako dětská a juniorská matrace.

Matrace s nosným jádrem z vysoce pružné značkové studené pěny od Vitafoam vhodná na trvalé spaní, nebo občasné přespání. Díky konstrukci matrace bez anatomických zón je vhodná i pro děti od narození, děti ve vývinu i dospělé osoby.

Volitelná výška jádra - 10 / 12 / 14 / 16 / 18 cm, celková výška matrace je dle zvoleného potahu a výšky jádra cca 11-20 cm.

Použitá studená pěna 40-42 kg/m3 s nosností od 120 do 125 kg.

Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Potahy jsou od Německého výrobce Bodet & Horst a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Aloe Vera bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah Silver Guard, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro

Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné.

Použitá studená pěna má certifikaci LGA a TÜV institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů.

Matrace je vhodná pro lamelový rošt, ale i pevný rošt (na kterém je třeba počítat s vyšší tuhostí a kratší životností).

Životnost matrace je cca 7-10 let.

Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

studena-hr-pena-spime-cz-autorske-foto.jpg

Studená pěna - získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.


Ukázat v e-shopu