Matrace DUET

Studená pěna

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Sedmi-zónová matrace ze studené pěny DUET je nyní v akci 1+1 zdarma. Matrace je s nosným jádrem z vysoce pružné značkové studené pěny od Eurofom vhodná na trvalé spaní, nebo občasné přespání. Za tuto cenu dostanete 2 ks matrací.

Sedmi-zónová matrace ze studené pěny DUET

Díky zónované konstrukci je matrace tvárnější, vyměkčené zóny jsou oslabené výřezem a tuhé zóny jsou neprořezané. Matrace je složena z dvou různě tuhých studených pěn a pouhým otočením matrace lze proměnit tuhost matrace.

Výška jádra je 14 cm, celková výška matrace je dle zvoleného potahu cca 15 - 16 cm.

Sedmi-zónová matrace ze studené pěny DUET

Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Potahy mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je Aloe Vera bez prošití, nebo si za příplatek můžete zvolit potah SilveGuard, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro.

Životnost matrace je cca 6 - 9 let.

Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné.

Použitá Studená pěna 35 kg/m3 s nosností do 110 kg, případně dle dostupnosti bude nahrazeno pěnou 40 kg/m3.

Výrobce matrace je Postelia s.r.o., vyrobeno v České republice.

studena-hr-pena-spime-cz-autorske-foto.jpg

Studená pěna - získala své jméno podle technologie výroby za studena. Materiál vyniká svou výbornou elasticitou nebo-li tvárností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace velmi prodyšná.


Ukázat v e-shopu