MARINA BELLE včetně nočních stolků

Dřevěné postele z masivu

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Postel MARINA je dvoulůžková dřevěná postel z masivu včetně nočních stolků o šíři masivu 4 cm s čalouněnou výlní v hlavovém čele. Výplň je počalouněna syntetickou kůží s vysokou odolností a dokonalou texturou, která je k nerozeznání od kůže, na výběr je více druhů barevného provedení a více druhů barvy nitě prošití. Výška hlavového čela postele je 100 cm. Výška bočnice je 45 cm, výška sedu je cca 53 - 58 cm (záleží na výšce matrace a lamelového roštu). Kování ve spoji bočnic a čel je provedeno postelovým kováním od Hettich.

Ve středu drží rošty masivní středová lať s výškově nastavitelnou nohou. Postel se skládá z bočnic, nožního čela, hlavového čela, středové latě, odkládacích poliček a dvou nočních stolků. Závěsné kování umožňuje snadnou montáž i demontáž. Postel MARINA je ucelený komplet postele včetně nočních stolku, které jsou s postelí pevně spojeny. Výplň hlavové části je v provedení kvalitní ekokůže s možností změny odstínu jak ekokůže tak nitě, kterou použijeme na prošití. Na požádání Vám nabídneme tuto postel i v provedení bez ekokůže s masivní výplní hlavového čela.

Noční stolky jsou v provedení masiv a jejich rozměr je 60x40x45 cm nebo 50x40x45 cm, ale rozměr přizpůsobíme Vašemu požadavku. Provedení na foto Olej BIOFA Transparent přírodní odstín.

Více manželských dvoulůžek najdete v sekci: Postele z masivu na Spíme.cz

Cena postele je bez úložného prostoru, lamelových roštů a matrací.


Ukázat v e-shopu