Latexová matrace Pental

Latexové

Doporučeno zákazníky. Doporučeno zákazníky

Dostupnost: Více informací v e-shopu


Latexová matrace Pental je pěti-zónová matrace vyrobena z kaučukové pěny o vysoké objemové hmotnosti 60-70 kg/m3. Matrace je rozdělena do pěti anatomických zón odpovídajícím anatomii těla, toto zónování napomáhá lepší tvárnosti matrace. Matrace je vyráběna ve variantách SOFT(měkká), MEDIUM(střední) a HARD(tuhá). Latexové matrace se vyrábějí kombinací přírodního latexu z tropického stromu kaučukovníku a syntetického kaučuku, velká výhoda latexových matrací je delší životnosti, díky velkým objemovým hmotnostem pěny.

Výška jádra je 12 cm, celková výška matrace je 14 cm (podle zvoleného porahu). Matrace je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, zajišťující dokonalý pohyb potahu matrace. Matrace je bez použití lepidel a pěna i potah jsou zdravotně nezávadné. Použitá latexová pěna má certifikaci EuroLATEX, Oeko tex 100 a LGA institutu prokazující zdravotní nezávadnost použitých materiálů.

Potahy jsou od Německého výrobce Bodet & Horst a mají certifikaci Öko tex - nezávadné a šetrné textilie. Základní potah je prošitý Bamboo, nebo si za příplatek můžete zvolit SilverGuard, přírodní potah Diane nebo prošitý potah SilverGuard, všechny tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Potah má v základu zip do "L", to znamená po dlouhé a krátké straně boku matrace, za příplatek lze zvolit "zip dokola", zip je v tomto případě kolem celého obvodu matrace a lze jeho odepnutím rozdělit potah na vně části, což je velmi praktické při praní potahu, při sundavání a navlékání potahu na jádro.

Jádro matrace je tvořeno ze značkového latexu od Belgického výrobce ARTILAT o objemové hmotnosti 60-70 kg/m3 s nosností od 115 kg do 130 kg (dle vybrané varianty). Výška jádra je 12 cm + potah 1-2 cm.

Matrace je vhodná pouze pro lamelový rošt.

Výrobce/dovozce je Postelia s.r.o., vyrobeno v Belgii.


Ukázat v e-shopu